Egmond - Pier - Egmond

IMG 2107Na maandenlange voorbereidingen stond op 9 januari het loodswezen-bedrijfsteam op de Egmondse Boulevard.

 

Voor het eerst maakten acht rijders, te weten Bob Beentjes, Guustaaf Moorer, Jeroen Plekkenpol, Marco Simonatti, Eline Wielaard-Simons, Marc Stedelaar, Rutger Vuyk en ongetekende, hun opwachting om voor het eerst in een team resultaat te boeken tijdens de ATB-klassieker “Egmond-Pier Egmond” .

Deze strandrace is met de maximaal 4000 deelnemers de grootste ter wereld.

 

Na het startschot werd het strand al snel bereikt en splitste het team waardoor er in diverse groepen voor de roem werd gestreden op het gouden zand.
Het was een “mooi” (hard) strand en er werden grote snelheden bereikt.
Menig diepe teug zilte lucht bracht Bob na een uur en veertien minuten als eerste van ons team aan de eindstreep. Als laatste, getroffen door meervoudige rampspoed (lekke banden) , kwamen Jeroen en Guustaaf terug te Egmond. Al dan niet op de fiets .........
Ons team eindigde als 14e van de 75 in het eigen klassement, een respectabel resultaat!

 

Onno